Допълнително споразумение

19.10.2018, 18:32 1196 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

19.10.2018, 18:32
Публикации: 2 / 0
Здравейте! Имам запитване! Надявам се да ми помогнете. Работник на безсрочен трудов договор, може ли да се преназначи , с допълнително споразумение за промяна ма длъжността на основание чл 70 от КТ със срок на изпитване?!
#1 | 19.10.2018, 18:43
Публикации: 7602 / 1145
Може
#2 | 19.10.2018, 19:26
Публикации: 2 / 0
Благодаря
#3 | 19.10.2018, 21:31
Публикации: 3510 / 503
Само нека основанието за преназначаване да не е чл. 70, а примерно 119 :)
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група