ЧЛ.222, АЛ.1за см/ка на работодателя

20.03.2020, 15:46 255 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

20.03.2020, 15:46
Публикации: 628 / 90
Искам да питам, какви осигуровки се начисляват по такова обезщетение? ПП начислява само за сметка на работодателя, без са см/ка на работника. Здравни знам, че не трябва да има, те са за см/ка на работника, сам си ги внася.. Има и ДОД.
#1 | 20.03.2020, 16:32
Публикации: 121 / 12
От К и К Справочника: 27 - Обезщ. по чл.222 ал.1 КТ и чл.106 ал.2 ЗДС    Обезщетения по чл.222 ал.1 КТ    19.80%    11.02    8.78    х    х
14.80%    х    х    8.22    6.58
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове