Втори трудов договор -чл.111 или чл.114?

03.07.2020, 10:04 610 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

03.07.2020, 10:04
Публикации: 1 / 0
Здравейте,
Има ли ограничение лице работещо по основен трудов договор по чл.67 ал.1 от КТ ,да сключи трудов договор по чл.114 с друг работодател? Или трябва да е по чл.111?
Хубав ден!
#1 | 03.07.2020, 10:09
Публикации: 7602 / 1145
Щом е допълнителен ТД, трябва да е по чл.111 /или 110/. Може да е "по чл.111 във връзка с чл.114".
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група