Данъчно признаване на загуба от продажба на ДМА

26.09.2019, 17:02 607 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

26.09.2019, 17:02
Публикации: 48 / 0
Привет на всички!
Имам един бърз въпрос - когато сме продали един ДМА под балансова стойност и генерираме загуба, този разход данъчно признат ли е в данъчната декларация или трябва да го изключим?
Благодаря! :)
#1 | 26.09.2019, 18:16
Публикации: 9356 / 1591
Стига да нямате отклонение от данъчното облагане съгласно чл.16 ЗКПО не следва да преобразувате.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове