Преди време имаше една декларация към сметката за изплатена сума

Днес в 13:58 72 1

Днес в 13:58
Публикации: 7 / 1
Здравейте! Преди време имаше една декларация, с която физическо лице декларира, че само си внася авансово данк върху доходите и работодателя не беше длъжен да му удържа данък в сметката за изплатена сума.Съществува ли още и ако да къде може да се намери бланка на такава декларация?
#1 | Днес в 14:27
Публикации: 10906 / 1953
Може и да е имало (нямам спомен), но при други вариант на закона. Сега действащия закон не дава право на избор. Освен през четвъртото тримесечие, но това се посочва със съответната отметка в СИС.

ПП. И запомнете: когато доходът се плаща със СИС, няма работодател!!!
Последни Теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група