Фактуриране към ЕБВР

22.05.2013, 15:45 2361 0

22.05.2013, 15:45
Публикации: 1 / 0
Здравейте,

Имаме сключен договор с ЕБВР за консултантска услуга в областта на енергийната ефективност. Фактурира се на тримесечие. Моля, за съвет дали при издаването на фактурата и неначисляване на ДДС да посоча като основание чл. 173 (1), или ако не какво основание да се посочи? И съответно, ако е чл. 173 (1) трабва да се спази и изискването на чл. 173 (2)?!

Благодаря предварително!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група