Протокол чл.117 0 % или 20 % ???

13.01.2015, 21:38 2748 1

13.01.2015, 21:38
Публикации: 1 / 0
Здравейте,
извършваме превоз на стоки от България до Италия през Сърбия. Клиентът ни /получателят на услугата/ е рег. по ДДС румънска фирма. Фактурираме им с 0% ДДС.
Днес шофьорите ми представиха фактури от сръбска фирма за спедиция, обработка на документи без ДДС, както и фактури за същите услуги /спедиция/ от Словения и Хърватска. Знам, че трябва да издам протоколи по чл.117, но моля ако някой знае да ми помогне - с каква ставка ДДС 0% или 20% ?
#1 | 14.01.2015, 15:31
Публикации: 34 / 0
Ставката в протокола трябва да е 20%
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група