Приложение: Фактуриране (+ английски)

Важно обявление: Съгласно Закона за въвеждане на еврото фактурите не изискват двойно обозначаване на цените (чл. 15, ал. 3, т. 5). Поради това не планираме такава функционалност в нашите системи за фактуриране. След 01.01.2026 г. всички фактури ще се издават директно в евро, както изисква законът. За повече информация вижте:
  1. Фактурирането при въвеждане на еврото
  2. Ръководство за въвеждане на еврото

Приложението издава фактури и известия в PDF, които директно сваляте на Вашия компютър (не се запазват в база данни). Повече за възможностите: тук. За издаване на проформа фактури: тук. За издаване на протоколи по чл. 117 от ЗДДС: тук.

Статии от КиК

Статии от КиК (виж още)

Последно от форума

Предизвестие

205
Разбирам ви и не разбирам защо има такива работодатели. Тотално се е изкривила тази връзка, вместо да са прости и нормални отнош...

ЕТ - пенсионер и болнични

15734
Ако осигурителният му доход от ТД плюс пенсията е над максималния осигурителен доход - правилно. Ако е под максимума - не е прав...

Основание от Кодекса на труда за приключване и оформяне на трудова книжка към 31 май 2025 г.

86200
Да , независимо че периода им е в две трудови книжки нанесен

Коригираща ГДД чл.92

7591
Благодаря за съдействието!
Още от форума