ЕТ и граждански договор

22.12.2017, 10:10 2254 3

22.12.2017, 10:10
Публикации: 927 / 28
Много ми е спешно да разреша този проблем и ще помоля за вашето съдействие
За европейска програма съм вписан в счетовоед екип по подготвяне на документите сега ми се обаждат,че променили някакъв регламент и спешно трябва да подадат документите  и за целта трябвало да ми пуснат ГД ...Аз упражнявам дейност като ЕТ  и то в същата сфера и ми се струва ,че не е редно с този ГД а по правилният подход е аз да им издам фактура ..
Ръководителя на програмата настоява,че  по програмата са вписани само ФЛ и не може да се променя а и нямало ..според тях проблем ..
Моля за вашето мнение
#1 | 22.12.2017, 10:18
Публикации: 11932 / 2174
Тези програми и изискванията по тях са направо държава в държавата - там наистина може да имате само и единствено граждански договор и нищо няма да промени това. Редно или не ще ви пуснат договор . :smile1:
#2 | 22.12.2017, 10:23
Публикации: 927 / 28
напълно съм съгласен ..възмутен съм от самоправството по тези програми ..и с риск да се разделя с клиент отказвам да се занимавам с тях но тук нещата са ..така де  и аз така си мисля,че каквото и да се инатя ще ми сключат ГД ...
просто трябва декларация,че съм СОЛ поне да им попълня
#3 | 22.12.2017, 10:28
Публикации: 11932 / 2174
напълно съм съгласен ..възмутен съм от самоправството по тези програми ..и с риск да се разделя с клиент отказвам да се занимавам с тях но тук нещата са ..така де  и аз така си мисля,че каквото и да се инатя ще ми сключат ГД ...
просто трябва декларация,че съм СОЛ поне да им попълня

Ами това е положението, а след като Вие ще сте и счетоводителя поне правилно ще си правите удръжките / т.е. няма да правите такива за осигурителни вноски / . :smile1:
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група