Обезщетението за отглеждане на дете до 2 г. възраст и пенсия

12.12.2019, 15:07 603 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

12.12.2019, 15:07
Публикации: 67 / 0
Здравейте,
Моя позната скоро ще се пенсионира. Иска да получава обезщетението за отглеждане на дете до 2 годишна възраст, което се полага на дъщеря и. Как ще се отрази това на базата за изчисляване на бъдещата и пенсия?
Благодаря.
#2 | 13.12.2019, 09:31
Публикации: 4 / 0
Според мен, това не е добър вариант за бъдещ пенсионер. Защото всички периоди на обезщетения се третират като база за пенсия е минималната работна заплата за страната за същия период.
#3 | 13.12.2019, 16:03
Публикации: 1296 / 173
vialo,
чл. 46 (4) т. 8 от НПОС - не всички периоди, в които е ползвано обезщетение!!!
Само някои.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове