Касов апарат в обект на комисионер

21.01.2020, 18:12 272 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

21.01.2020, 18:12
Публикации: 93 / 2
Здравейте,

Ние сме търговска фирма с няколко физически магазина за търговия на дребно, които използват СУПТО. Единият ни магазин се стопанисва от наш партньор - комисионер, който събира заявки от наше име и за наша сметка и събира авансови плащания от наше име, които отразява в своя профил в нашата СУПТО система. Според чл. 29 ал. 1 т. 1 от Наредба Н-18 е възможно продажбите да се регистрират чрез ФУ на доверителя.

Може ли в обекта на нашия партньор-комисионер да се работи с наше ФУ?
#1 | 22.01.2020, 09:45
Публикации: 250 / 28
... Според чл. 29 ал. 1 т. 1 от Наредба Н-18 е възможно продажбите да се регистрират чрез ФУ на доверителя.

Може ли в обекта на нашия партньор-комисионер да се работи с наше ФУ?

Може. Доверителят сте вие :yes3:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове