Земеделски производител трябва ли да подава справка по чл.73, ал.6 ?

29.01.2020, 12:11 521 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

29.01.2020, 12:11
Публикации: 11 / 0
Здравейте! Имам регистриран земеделски производител,който има един работник, следва ли да се подава тази декларация по чл.73, ал.6 за изплатените му доходи? Благодаря предварително!
#1 | 29.01.2020, 12:16
Публикации: 2956 / 398
Предполагам да, щом му е работодател по КТ.
#2 | 29.01.2020, 12:21
Публикации: 626 / 90
Подава се,
#3 | 29.01.2020, 12:35
Публикации: 11 / 0
Благодаря и аз така мисля, но да попитам и вас :)
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове