За купуване на осигурителен стаж за периода на висше образование

24.08.2021, 15:30 8780 23

#20 | 24.08.2021, 15:30
Публикации: 11934 / 2174
Visitor и delphine вече не мислят, ще купуването на стажа по чл.9а, ал.1 става „ЧАК ТОГАВА И САМО ТОГАВА” когато се навърши пенсионна възраст – браво има напредък.  Поне може да се извините за тъпия, нагъл и грешен отговор на моя въпрос.

Смисъла на това упражнение явно не е за вашия акъл да го разберете. Но поне не подвеждайте вашите клиенти с разсъжденията на вашия ограничен капацитет.

Мислех да се въздържа и да не отговарям нищо, но ще опитам все пак :
Целта на този форум е не просто да се дават едни отговори от някого и те да са гарантирано верни - тука обменяме опит и мисли . В хода на това всеки научава нещо дори от грешни отговори. Погрешно е очакването в един форум да намирате отговори на всички ваши въпроси, а дори и такива следва да подлагате на проверка. Ако погледнете на форума като на едно поле на разговор по дадена тема ще Ви е по-леко да преживеете наглите, тъпи и "умишлено" давани грешни отговори. Какъвто и да Ви се стори даден отговор от това на никого няма да намалят заплатата, а ощетен сте само Вие. По повод на "акъла " и "ограничения капацитет " - не искам дори да коментирам . Във връзка с това, че трябва да се извиняваме за тъпите и нагли отговори - никой от участниците във форума или на собствениците на същия не Ви е давал никакви обещания или гаранции . Питате, отговаряте - всичко е на добра воля. Правите изводи, научавате или не нещо и толкова.

Този злостен Ваш изказ не ме впечатли в очакваната от Вас посока - стана ми жал за Вас - пожелавам Ви една идея повече доброта и усмивки.
#21 | 24.08.2021, 16:06
Публикации: 34 / 4
Значи само вие искате да назидавате нагло и никой да не ви отговаря в същия тон.
С мен сте сбъркали човека, който може да назидавате. Защото и аз мога - и виждате че не ви е приятно.

Защот виждате че един инженер е разбрал по-добре от вас споменатите членове от КСО и НПОС.

Върнете се във втори клас и наблегнете повече на четене с рабиране.

И повече да си учите уроците, преди да учите другите.
Много щастие, веселие, любов и усмивки ви пожелавам.


#22 | 24.08.2021, 22:23
Публикации: 175 / 7
Я, значи можело да се дават що годе конкретни отговори макар и неточни и подвеждащи.
Много си тъп! Хем питаш - хем сам си отговаряш!
#23 | 26.08.2021, 11:03
Публикации: 34 / 4
То се видя кой е тъп и не прави разлика между ал.1 и ал.2 на чл. 9а от КСО.

Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група