Декларира ли се заем на стойност 10 хил. лв?

05.08.2022, 08:57 216 2

05.08.2022, 08:57
Публикации: 125 / 0
Здравейте, ЗП получава заем от физич. лице на стойност 10 хил лв. Декларира ли се този заем в ГДД, тъй  като не надхвърля  10 хил. ?
#1 | 05.08.2022, 09:56
Публикации: 10872 / 1915
Здравейте, ЗП получава заем от физич. лице на стойност 10 хил лв. Декларира ли се този заем в ГДД, тъй  като не надхвърля  10 хил. ?

Прочетете Указанието към Приложение 11 на ГДД чл.50 - много добре е обяснено кога какво се декларира.
#2 | 05.08.2022, 14:45
Публикации: 125 / 0
Прочетете Указанието към Приложение 11 на ГДД чл.50 - много добре е обяснено кога какво се декларира.
Благодаря!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 11.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група