Калкулатори за трудов и осигурителен стаж - сумарно смятане

15.12.2022, 18:39 603 1

15.12.2022, 18:39
Публикации: 4 / 0
Здравейте,
Имам служител, който е работил на едно и също място, през различни периоди от време, на различни часове работно време, без да има прекъсване на трудовия договор. Искам да попитам, дали е възможно калкулаторът за трудов стаж и респективно - калкулаторът за осигурителен стаж, да направи калкулацията сумарно, т.е. да имам възможност да задам различните периоди един след друг /евентуално ред по ред/, без да се налага да правя всеки период отделно, и накрая, да излезе общ трудов, или респективно осигурителен стаж?
#1 | 16.12.2022, 11:26
Публикации: 2116 / 147
Здравейте,
Имам служител, който е работил на едно и също място, през различни периоди от време, на различни часове работно време, без да има прекъсване на трудовия договор. Искам да попитам, дали е възможно калкулаторът за трудов стаж и респективно - калкулаторът за осигурителен стаж, да направи калкулацията сумарно, т.е. да имам възможност да задам различните периоди един след друг /евентуално ред по ред/, без да се налага да правя всеки период отделно, и накрая, да излезе общ трудов, или респективно осигурителен стаж?
Трябва да са групирани по еднакво работно време периодите - например на 2ч., на 3ч..
Не ги сумирайте общо въобще.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група