Ползване на данъчно облекчение за дете от работник, гражданин на държава извън ЕС

28.11.2023, 16:14 424 1

28.11.2023, 16:14
Публикации: 2 / 0
Здравейте,
Имат ли право лица, граждани на страна извън ЕС, работещи на трудов договор в България, с разрешение за пребиваване и работа да ползват данъчното облекчение?
#1 | 29.11.2023, 08:22
Публикации: 51 / 9
Здравейте!

Погледнете чл. 4 от ЗДДФЛ, за да видите дали лицата не попадат в неговия обхват.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група