Справки по чл,73ал 1 и ал 6

12.02.2024, 08:06 531 3

12.02.2024, 08:06
Публикации: 24 / 0
Здравейте, колеги,
Трябва ли да подадем справки по чл.73 ал1 и ал 6 за периода 01.01.2023-01.06.2023 г тъй като до тогава  фирмата счетовдно е обслужвана от нашата счетоводна къща. Или новите счетоводители следвада си подадат всичко. И ако трябва ние да ги подадем как да го направим тъй като вече нямам права към НАП? Благодаря предварително!
#1 | 12.02.2024, 09:03
Публикации: 41 / 9
Щом сте предали фирмата на друго счетоводство, задължението за изготвянето и подаването на тези справки си е тяхно.
#2 | 12.02.2024, 12:54
Публикации: 20 / 3
И аз да попитам нещо за справката по чл.73 ал.1. Нали с нея се подава дивидента изплатен на собственика на ЕООД?  Доколкото виждам е с код 814. За първи път изплащаме и за това питам да съм сигурна. Благодаря предварително
#3 | 12.02.2024, 13:02
Публикации: 6652 / 656
И аз да попитам нещо за справката по чл.73 ал.1. Нали с нея се подава дивидента изплатен на собственика на ЕООД?  Доколкото виждам е с код 814. За първи път изплащаме и за това питам да съм сигурна. Благодаря предварително

Точно така.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група