Държавен служител и ТД

29.02.2024, 11:59 232 1

29.02.2024, 11:59
Публикации: 79 / 7
Здравейте,
може ли държавен служител в община, било то счетоводител или администраятор да има друг ТД за ръководител транспорт например?
#1 | 29.02.2024, 12:53
Публикации: 364 / 42
Вижте чл. 7 от Закона за държавния служител.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група