Минимална държавна помощ

12.04.2013, 13:43 3260 1

12.04.2013, 13:43
Публикации: 258 / 8
Здравейте,

Отразява ли се по някакъв начин в счетоводството минимална държавна помощ, получена под формата на участие в изложение?
Същата е "получена" 2012г., но сега получаваме официално писмо с окончателния й размер.
 
#1 | 12.04.2013, 14:59
Публикации: 258 / 8
Дали тази помощ попада към чл.188 ЗКПО? Ако някой има опит, моля за помощ :)
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група