Трудови досиета при 1 ден работа

06.06.2017, 07:31 2146 2

06.06.2017, 07:31
Публикации: 7 / 0
Имам следния казус: за популяризиране на наши продукти Управителят е решил да сключваме граждански договори за 3 месеца с лица, които да демонстрират и евентуално продават продуктите ни, до тук всичко е ясно въпросът е ако тези лица решат да правят демонстрация по тяхно желание например в някой търговски център, трябва ли да ги назнача на трудов договор за няколкото часа престой в ТЦ и ако трябва всички ли необходими документи трябва да се набавят и попълнят, или гражданският договор е достатъчен и не е проблем при евентуална проверка?
#1 | 06.06.2017, 09:46
Публикации: 4400 / 737
Вие сте сключили договор за услуга с лицата, а къде ще я провеждат е по техен избор, нали? Мисля си, че не е необходимо вие да склячване ТД с тах, евенуално те трябва да си наемат площ в мола. Все пак е добре в ГД да впишете, че лицето провежда изпълнението на услугата на мета по негов избор и във време по негов избор. Това за демонстрирането, за продаването не знам. За да продават най-малко трябва да имат касов апарат - чии е той и т.н.?
#2 | 13.06.2017, 09:18
Публикации: 7 / 0
Благодаря! Да, за касовия апарат(търговската част) е ясно. Въпросът по-скоро е за трудовата част, как да си оформим нещата, за да сме изрядни, този вариант ни устройва, дано ни свърши работа.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група