Телк

13.02.2018, 13:54 791 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

13.02.2018, 13:54
Публикации: 365 / 6
Здравейте, лице има ТЕЛК до 1.10.2017г.  В декл. по чл 50 ЗДДФЛ-  ОБЛЕКЧЕНИЯТА за ТЕЛК как се признават, като  не е за цялата година??
#1 | 13.02.2018, 14:00
Публикации: 9659 / 1645
Виж чл.18 ал.1 ЗДДФЛ - ползваш данъчното облекчение за ЦЯЛАТА 2017 година .
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове