Превоз за собствена сметка

22.02.2018, 10:25 829 0
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

22.02.2018, 10:25
Публикации: 39 / 4
Трябва ли да обозначаваме служебен бус с места 8+1 (по талон), с който ще се превозват работници от село (местоживеене) до града (месторабота) с табела "превоз за собствена сметка" ?
Прегледах Закона за автомобилните превози, касаещи наредба Н-8 и Наредба Н-8/27,06,2008г. В Закона - чл.12б се казва, че Наредбата не се прилага за превоз на пътници с автомобили, в които броят на местата за сядане, без мястото на водача, са не повече от 8.
Моля, за вашето мнение. Ако не е необходима такава табела, какво следва да има у водача на буса, за да сме резовни при евентуална проверка?
Предварително благодаря.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове