Извършен транспорт България-Германия

08.05.2018, 10:28 1129 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

08.05.2018, 10:28
Публикации: 166 / 0
Здравейте,регистрирани сме по ДДС.Извършваметранспорт България-Германия.Фактурираме на немска фирма,регистрирана по ДДС в Германия.Кой член от ЗДДС да цитираме в издаваната от нас фактура?
#1 | 08.05.2018, 10:48
Публикации: 9912 / 1699
Не начислявате ДДС на основание чл.86 ал.3 ЗДДС .
#2 | 08.05.2018, 11:08
Публикации: 166 / 0
А да цитирам ли и чл 21,ал 2 от ЗДДС?
#3 | 08.05.2018, 11:35
Публикации: 9912 / 1699
А да цитирам ли и чл 21,ал 2 от ЗДДС?

Да. Добавете и във връзка с чл.21 ал.2 ЗДДС. Обратно начисляване.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 30 000 членове