Исот

26.12.2018, 08:55 2878 7

26.12.2018, 08:55
Публикации: 1231 / 73
ЧЕСТИТА КОЛЕДА!ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!
Здравейте,опитвам се да създам заявление за упълномощаване за подаване на болнични в НОИ на едно самоосигуряващо се лице.Обаче не ми дава да напиша адреса на лицето ,а после това е грешка -не е попълнен адрес за кореспонденция  и не мога да продължа .Някой има ли идея как може да се оправи това?
#1 | 26.12.2018, 08:58
Публикации: 1231 / 73
грешка в заглавието :blush:
#2 | 26.12.2018, 10:26
Публикации: 11974 / 2191
Честита Коледа !
Като попълниш в определеното поле ЕИК на лицето кликваш на "проверка на субекта" . Адресът за кореспонденция излиза автоматично . В това поле не може да се пише.
#3 | 26.12.2018, 10:59
Публикации: 1231 / 73
Благодаря,направих го,но не стана през ИЕ-при проверка адреса не излиза.През хрома стана,но пак не излезе автоматично адреса,а го попълних през -промяна на адреса.Утре ще го занеса в НОИ,надявам се да няма проблеми.Пак благодаря и весели празници!
#4 | 27.12.2018, 13:27
Публикации: 1231 / 73
Здравейте,някой знае ли телефон на който мога да се обадя за съдействие за ИСЕООД?
Направих заявлението,днес го занесох в НОИ и ми го потвърдиха.Преглеждам статуса му-потвърдено.Става дума за ФЛ-самоосигуряващо и упълномощаването е от ЕГН на ФЛ.Сега се опитвам да подам болничния обаче като напиша ЕГН не ми излиза нищо-никакви функционалности,за да избера и подам болничния.Някой ако се сеща нещо да пише или поне ако знаете телефон ?
#5 | 27.12.2018, 13:57
Публикации: 585 / 14
Изчакай 24 часа, поне. Не става толкова бързо. :)

Здравейте,някой знае ли телефон на който мога да се обадя за съдействие за ИСЕООД?
Направих заявлението,днес го занесох в НОИ и ми го потвърдиха.Преглеждам статуса му-потвърдено.Става дума за ФЛ-самоосигуряващо и упълномощаването е от ЕГН на ФЛ.Сега се опитвам да подам болничния обаче като напиша ЕГН не ми излиза нищо-никакви функционалности,за да избера и подам болничния.Някой ако се сеща нещо да пише или поне ако знаете телефон ?
#6 | 27.12.2018, 16:34
Публикации: 11974 / 2191
Влез с ел.подпис в НОИ , избери от менюто вляво потребителска регистрация като упълномощено лице. В прозореца, който се активира има клетка с ЕИК на фирмите, които са те упълномощили. Избери този на СОЛ-а. Отдолу се активира текст, че регистрацията е направена за... и се изброяват разни опции. Кликни на всички и ги активирай. След това подавай. Дано да обясних сносно, че го правя по памет.
#7 | 27.12.2018, 18:22
Публикации: 1231 / 73
Благодаря.Стана-излязоха функционалностите,но не БИ!Опитах се да подам пустия болничен и ми изписва ,че индификаторът не бил коректен-т.е ЕИК.Да обаче при мен е ЕГН-то на лицето.Май ще го подам на хартия,пък после ще се занимавам да разбера какво става.Заявлението го подадох с ЕГН на упълномощителя ,а не с ЕИК-да не би това да е било грешно?Ама пък ми го приеха .
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група