Обезщетение по чл.220 от КТ

16.05.2019, 22:37 1001 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

16.05.2019, 22:37
Публикации: 3 / 0
Изплатеното обезщетение за не спазено предизвестие от страна на работодателя вписва ли се на стр.26 в ТК ?
#1 | 17.05.2019, 13:39
Публикации: 1527 / 167
Избрано от системата Въпроси и отговори на МТСП
Съгласно чл. 349, ал. 1, т. 10 от Кодекса на труда в трудовата книжка се вписват обезщетенията при прекратяване на трудовото правоотношение, изплатени от работодателя на работника или служителя. Обезщетенията, които се дължат от работника/служителя на работодателя не се вписват в трудовата книжка.
#2 | 20.12.2019, 08:11
Публикации: 94 / 1
Здравейте,
Дължат ли се здравни осигуровки за обезщетението, изплатено от работодателя за неспазено предизвестие (по чл. 220, ал.1)?
Благодаря предварително!
#3 | 20.12.2019, 09:31
Публикации: 6900 / 1012
Виж това:
https://www.tita.bg/page/314
Малко е старичко, но не помня да е променяно
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове