Протокол по чл.117 ал.4 ЗДДС

10.10.2019, 12:19 440 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

10.10.2019, 12:19
Публикации: 52 / 1
Здравейте, според вас кога следва да се издаде протокол по чл.117 ал.4, за получено кредитно изведтие от Ибей. Парите са върнати на 12.09, а КИ е с дата 30.09?
#1 | 10.10.2019, 12:44
Публикации: 41 / 0
30.09
#2 | 10.10.2019, 12:50
Публикации: 52 / 1
В чл.117 ал.5 е записано, че протоколът по ал.4 се издава не по-късно от 15 дни от датата, на която е възникнало съответното обстоятелство, т.е. датата на събитието не е ли 12.09?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове