Регистрация по ЗДДС ?

19.02.2020, 21:28 260 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

19.02.2020, 21:28
Публикации: 1 / 0
Колеги, моля за помощ! Фирма ,която не е регистрирана по ЗДДС ще извършва услуги към ЕС.
Трябва ли и кога да се регистрира по чл.97?  Благодаря ви предварително!
#1 | 19.02.2020, 21:36
Публикации: 6730 / 989
Най-вероятно да.
#2 | 20.02.2020, 07:13
Публикации: 68 / 0
БМ КОНСУЛТ ЕООД
Помислете дали не е по-добре да се регистрирате по желание по ЗДДС, вместо по чл.97а.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове