Имам ли право да ползвам отпуска от 2018 г?

01.04.2020, 17:10 362 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

01.04.2020, 17:10
Публикации: 6 / 0
През 2018 г. бях оперирана и ползвах 6 м. Болнични, през 2019 отново ме оперираха и отново не ползвах отпуск тая година мога ли да ползвам и двете?
#1 | 01.04.2020, 17:17
Публикации: 6902 / 1012
КТ Чл. 176а, ал.2
Когато платеният годишен отпуск е отложен при условията и по реда на чл. 176, ал. 1, правото на работника или служителя на ползването му се погасява по давност след изтичане на две години от края на годината, в която е отпаднала причината за неползването му.
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове