Задължителен одит

28.05.2020, 16:18 391 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

28.05.2020, 16:18
Публикации: 136 / 1
Здравейте,колко е глобата ако фирма подлежаща на задължителен одит не го извърши,а само подаде отчетите в ТР?!
Благодаря предварително!
#1 | 28.05.2020, 16:46
Публикации: 229 / 21
Вижте чл.75 от ЗС или от чл.68 до чл.78 къде попадате.
#2 | 28.05.2020, 17:27
Публикации: 136 / 1
От кой закон?
#3 | 28.05.2020, 17:32
Публикации: 229 / 21
От Закона за счетоводството. Понеже форума е да кажем, счетоводен предположих, го знаете.
Каква е вашета длъжност въф фирмата? Интересно ми е не сте длъжни да ми отговарят :)
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове