Търговски регистър

28.09.2020, 14:25 363 3
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

28.09.2020, 14:25
Публикации: 6027 / 532
Вече се Побърках. Нищо в България не е неписано точно и ясно: това, това , това. Всеки чете и си разгадава както си иска. Всяка година гледам видеоурока за подаване на отчетите, но и там нищо не се променя. Стигнах до извода, че отпада протокола от ОС, но във видеоурока си го има. Трябва да минат 10-тина година за промяна. Точно колкото обработват публикуваните отчети.
И сега да повторя (уж повторението било майка на знанията - глупости на търкалета):
1. ГФО
2. Декларация по чл.13.4
3. Такса
4. Декларачия по чл.62а - да или не???
#1 | 28.09.2020, 14:46
Публикации: 2497 / 281
Декларция по чл. 62а - да, протокол - не.
Таксата може и не, стига да имаш к.к. или д.к., можеш да я наредиш и в сайта.
Много удобно :)
#2 | 28.09.2020, 21:20
Публикации: 139 / 1
А пълномощно не се ли изисква, ако е от съставител?
#3 | 29.09.2020, 09:31
Публикации: 2497 / 281
Иска се, разбира се. В първоначалния пост няма такъв въпрос, така че предполагам че подава търговецът
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове