Закупуване на камион от ЕС и изработвани на надстройка

17.05.2021, 10:36 158 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

17.05.2021, 10:36
Публикации: 2 / 0


Здравейте! Закупихме камион от Германия, който ще се надстроява в Полша  и ще бъде в композиция, заедно с ремарке! Въпросът ми е, след като имаме фактура за камиона, а реално не е пристигнал в България, а е транспортиран до Полша за извършване на последващите действия по надстрояването, трябва ли да се издава Протокол по чл.117 за камиона?

#1 | 17.05.2021, 14:58
Публикации: 165 / 22
чл.117  (3) (Изм. - ДВ, бр. 108 от 2007 г., в сила от 19.12.2007 г., доп. - ДВ, бр. 88 от 2016 г., в сила от 01.01.2017 г.) Протоколът се издава не по-късно от 15 дни от датата, на която данъкът е станал изискуем.
#2 | 17.05.2021, 15:26
Публикации: 2 / 0
Благодаря!
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
<b style=
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група