Данъчни облекчения

26.11.2021, 16:49 471 2

26.11.2021, 16:49
Публикации: 2 / 0
Здравейте,

Облекчението за деца предоставено от работодател на служителите ще се прихваща от него от следващи вноски на ДОД към бюджета на конкретно лице до изчерпването на сумата на даденото му облекчение или ще може да се прихване от общата сума ДОД на всички служители в дружеството за следващия месец/месеци?
Благодаря предварително!
#1 | 26.11.2021, 17:46
Публикации: 7787 / 1180
От общата сума данък на всички служители
#2 | 26.11.2021, 19:27
Публикации: 2 / 0
Благодаря!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Запор при възстановен данък от Evelina64
Вчера в 19:40 179 7

ДУК и трудов договор от tzvetinai
Вчера в 19:38 244 2

Данък върху лихва от sstasii
Вчера в 18:42 48

Данъчно облекчение за деца от marpan_64
Вчера в 17:10 1173 10

Продажба и бракуване на компютри от ХХХХХ
Вчера в 17:04 80 2

Бартер от tihomir.petrov
Вчера в 11:04 216 2

ГДД по чл.50 от iveliin
Вчера в 10:56 917 7

Графици СИРВ от Janѐ
Вчера в 09:05 168 1

Продажба на бракуван актив от bobo
17.01.2022, 20:20 246 3
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група