Обезщетение след майчинство

30.11.2021, 15:02 238 1

30.11.2021, 15:02
Публикации: 50 / 3
Здравейте, на каква база се изчислява сумата за  дните платен отпуск, които една служителка има да получава след прекратяване на договора след края на 2 години отглеждане на дете, като няма работен ден след този период?
Благодаря Ви!
#1 | 30.11.2021, 15:25
Публикации: 7787 / 1180
На база работна заплата за последния месец, през който е работила. Ако няма такъв - заплатата по ТД. При всички случай не може да е под МРЗ за месеца, през който ползва отпуска или се дължи обезщетение
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Запор при възстановен данък от Evelina64
Вчера в 19:40 180 7

ДУК и трудов договор от tzvetinai
Вчера в 19:38 247 2

Данък върху лихва от sstasii
Вчера в 18:42 50

Данъчно облекчение за деца от marpan_64
Вчера в 17:10 1176 10

Продажба и бракуване на компютри от ХХХХХ
Вчера в 17:04 80 2

Бартер от tihomir.petrov
Вчера в 11:04 216 2

ГДД по чл.50 от iveliin
Вчера в 10:56 920 7

Графици СИРВ от Janѐ
Вчера в 09:05 169 1

Продажба на бракуван актив от bobo
17.01.2022, 20:20 247 3
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група