Имам ли право на борса?

14.01.2022, 21:00 134 1

14.01.2022, 21:00
Публикации: 1 / 0
Здравейте, преди пет месеца бях на бюрото по труда, тъй като бях съкратена. Сега отново съм съкратена поради намаляване обема на работа. Възможно ли е отново да се регистрирам на борсата?
#1 | 15.01.2022, 13:57
Публикации: 10433 / 1808
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Запор при възстановен данък от Evelina64
Вчера в 19:40 185 7

ДУК и трудов договор от tzvetinai
Вчера в 19:38 257 2

Данък върху лихва от sstasii
Вчера в 18:42 57

Данъчно облекчение за деца от marpan_64
Вчера в 17:10 1183 10

Продажба и бракуване на компютри от ХХХХХ
Вчера в 17:04 84 2

Бартер от tihomir.petrov
Вчера в 11:04 218 2

ГДД по чл.50 от iveliin
Вчера в 10:56 924 7

Графици СИРВ от Janѐ
Вчера в 09:05 171 1

Продажба на бракуван актив от bobo
17.01.2022, 20:20 247 3
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група