Румънска фра

07.08.2022, 08:29 263 1

07.08.2022, 08:29
Публикации: 157 / 3
ЗДРАВЕЙТЕ, фактура, издадена на румънски клиент, регистриран по ддс, може ли да бъде без начислено ддс от нашата фирма на основание чл.21- извършване на услугата в страна от ес. ние vies декларация трябва ли да подадем?
#1 | 08.08.2022, 10:58
Публикации: 333 / 38
Зависи от извършената услуга, ако попада в обхвата на чл. 21 няма да начислявате ДДС.
И ако е така - трябва да подадете Vies
Пълен достъп в КиК Инфо
за 11.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група