Данъчни облекчения и в частност за деца

02.12.2022, 13:47 460 4

02.12.2022, 13:47
Публикации: 1370 / 95
Не мога да намеря /явно съм се разсеял/ темата.


Питанката ми е следната: "Има ли право работник, който не е предоставил сл. б-ки от предходни работодатели и/или такива по за доход от друг работодател, да ползва данъчни облекчения през работодателя и в частност такива за децата си?
#1 | 02.12.2022, 14:00
Публикации: 410 / 54
Има, до размера на удържания от настоящия работодател данък, след като не е представил документ от предходен работодател.
#2 | 02.12.2022, 14:08
Публикации: 410 / 54
Друг вариант е с ГДД по чл. 50, след като се заредят автоматично данните, за да се възползва в пълен размер.
#3 | 02.12.2022, 14:09
Публикации: 1370 / 95
Има, до размера на удържания от настоящия работодател данък, след като не е представил документ от предходен работодател.

размерът не е проблем

просто въпросът е дали въобще имаме право
#4 | 02.12.2022, 14:12
Публикации: 410 / 54
Има.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 11.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група