Допълнителен осигурителен доход за минал месец

25.04.2023, 18:18 587 3

25.04.2023, 18:18
Публикации: 28 / 0
Привет,

Някой знае ли как ръчно чрез формула (в ексел например) да направим проверка при подаден от служител осигурителен доход за минал месец в текущ месец?

Такава опция има в модула ТРЗ, Заплата по трудов договор, след като отбележим - Допълнителен осигурителен доход без сумата по това възнаграждение, но в случая изчислява за текущ месец.. а на мен ми трябва как става изчислението в минал месец.

Благодаря предварително!



#1 | 25.04.2023, 19:09
Публикации: 4408 / 737
Тоест искате да разберете какво трябва да се получи все едно сте в миналия месец? Ами ако в модула ТРЗ зададете данните за миналия месец? Или не разбирам въпроса.
#2 | 26.04.2023, 08:50
Публикации: 316 / 38
Аз съвсем не разбрах какво се пита.
Някаква връзка между текущ и предходен месец ли се търси?
#3 | 26.04.2023, 11:55
Публикации: 2116 / 147
Привет,

Някой знае ли как ръчно чрез формула (в ексел например) да направим проверка при подаден от служител осигурителен доход за минал месец в текущ месец?

Такава опция има в модула ТРЗ, Заплата по трудов договор, след като отбележим - Допълнителен осигурителен доход без сумата по това възнаграждение, но в случая изчислява за текущ месец.. а на мен ми трябва как става изчислението в минал месец.

Благодаря предварително!

Трябва да имате данните за миналия месец - фиш например.
След това да вкарате данните за миналия месец с добавено допълнителното възнаграждение. Така можете да видите с колко се увеличават удръжките и колко е разликата в чистото, което трябва да получи лицето. И като имате фиша и за текущия месец, може да се види.
Можете и от ТРЗ-то да поискате фиш. Странно е въобще, че не са дали.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група