Трудов договор

25.05.2023, 12:07 547 4

25.05.2023, 12:07
Публикации: 219 / 4
Здравейте!
Работник работи по срочен трудов договор. Възможно ли е след като изтече срока да се прекрати и сключи нов по чл.67 във връзка с чл.70 със срок на изпитване?
#1 | 25.05.2023, 12:15
Публикации: 280 / 45
Стига да не е на същата длъжност - може.
#2 | 25.05.2023, 12:21
Публикации: 8907 / 1471
И стига да е съобразен с чл. 68, ал. 3 и 4
#3 | 25.05.2023, 13:20
Публикации: 219 / 4
Благодаря
#4 | 30.05.2023, 11:12
Публикации: 1889 / 130
Здравейте!
Работник работи по срочен трудов договор. Възможно ли е след като изтече срока да се прекрати и сключи нов по чл.67 във връзка с чл.70 със срок на изпитване?

Може с ДС да се премине към безсрочен, но не трябва да е изтекъл срока на договора.

Срокът за изпитване не можете да го включвате, щом вече е имало. Ако с Дс промените и длъжността, тогава може
Пълен достъп в КиК Инфо
за 11.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група