Проблем е ел.подпис

13.01.2024, 09:41 400 2

13.01.2024, 09:41
Публикации: 1231 / 73
Здравейте, ако някой може да помогне със съвет по следния въпрос, много ще съм благодарна. От вчера ел.подписа ми  от Б-тръст нещо не работи. Не е преиздаван , не е променян. Както си работеше и спря-в страницата на НАП влизам, избирам съответна услуга и до там-нито да видя справка , нито да подавам. Празна страница. Имам друг стар компютър, на който работих преди .Пробвах  и на него. Тук стигам до справките и мога да ги видя. Обаче когато искам да подпиша нещо ми изписва : " Този файл няма свързано с него приложение за извършване на това действие.Инсталирайте приложение или съ здайте асоциация в страницата за настройки по подразбиране"
Ако имате идея какво мога да направя поне на единия компютър, моля дайте си мнението.
#1 | 13.01.2024, 11:14
Публикации: 8 / 1
Актуализирайте приложението на BISS с най- новата версия B-Trust BISS , version 3.28  :smile1:
#2 | 13.01.2024, 11:20
Публикации: 1231 / 73
Благодаря много. Всичко направих. Работи през Мозила. До сега работих само с Хром-а. Но сега по неведоми/ за мен/ причини не работи, въпреки че до вчера нямаше никакви проблеми. И през Edge не става. Добре поне ,че през Мозилата се получи. Подадох една справка по чл.73, ал.6 и сега чакам да видя резултата.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група