Фактура GoogleOne

04.03.2024, 12:00 403 2

04.03.2024, 12:00
Публикации: 2 / 0
Здравейте,
Фирмата е регистрирана по чл.97а . Получава фактура от Google за 2 TB (Google One) .Според вас трябва ли да се включва в дневниците ?
#1 | 05.03.2024, 14:15
Публикации: 53 / 2
Здравейте,
Да, трябва да бъде включена.
#2 | 05.03.2024, 16:54
Публикации: 2 / 0
Здравейте ,А как трябва да се включи ?С протокол по чл.117 в продажбите ? Това ,че във фактурата има начислено ДДС  има ли значение ? Благодаря !
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група