Малко помощ за един НКИД-СПЕШНО!!!

10.08.2012, 14:52 5588 3

10.08.2012, 14:52
Публикации: 2 / 0
Какъв ще бъде НКИД на юрист в банка-дали попада в графа 68 на финансови услуги щом банката е финансова институция и ще се води специалист в банка или си е в графа 69 за юридически услуги???Моля някои по-запознат да отговори!Благодаря предварително!
#1 | 10.08.2012, 15:11
Публикации: 6403 / 1130
Вижте това дали ви върши работа:
Скрит текст :
#2 | 10.08.2012, 15:25
Публикации: 2 / 0
Сега ще ви обясня точно с каква цел ми е нужна тази информация и така и на вас ще ви е по-лесно да ме ориентирате,ако ви е възможно разбира се  :smile1: Ще кандидатствам по стажантска програма "Ново начало",където заплащането на стажа е формулирано по следния начин-"минималния осигурителен доход за съответната основна икономическа дейност и квалификационна група професии".Ще кандидатствам в банка,в правен отдел и затова ми изникна въпросът-в коя графа на таблицата за МОД ще попадна 68(финансофи дейности) или 69(юридически дейности).Ако някои може да помогне,ще ви бъда много благодарен.
#3 | 10.08.2012, 15:33
Публикации: 1202 / 120
Моята препоръка е да не гледате заплащане и осигуровка за този период а главната цел - стаж по специалност, която ще ви даде перспектива при наемане на бъдеща работа. Изберете си правилната длъжност, която после искате да работите и натрупайте стаж по нея а КИД си е на банката.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група