Наличност към 31.12 в книгата на разходи при ЕТ

26.02.2013, 10:22 3555 1

26.02.2013, 10:22
Публикации: 12 / 0
Здравеите,приятели!Става въпрос за фирма на ЕТ .От воденето счетоводството на много счетоводители не мога да разбера едно.В книгата на разходите от общия сбор на разходите се изважда наличността към 31.12,моят въпрос е как да намеря наличността към 31.12.Как ли не ги изчислявах по% и довечера пак продължавам с мъките...Мисля че има връзка отчетната стойност по фактури,изписаните стоки ,прихода от ФП и общия разход.Моля за компетентно мнение по въпроса,предварително благодаря.
#1 | 28.02.2013, 16:06
Публикации: 12 / 0
Здравеите,приятели!Става въпрос за фирма на ЕТ .От воденето счетоводството на много счетоводители не мога да разбера едно.В книгата на разходите от общия сбор на разходите се изважда наличността към 31.12,моят въпрос е как да намеря наличността към 31.12.Как ли не ги изчислявах по% и довечера пак продължавам с мъките...Мисля че има връзка отчетната стойност по фактури,изписаните стоки ,прихода от ФП и общия разход.Моля за компетентно мнение по въпроса,предварително благодаря.
Например прихода ми по касов апарат е 15 353.03,общия разход е 14 453.53,отчетната стойност по фактури
12 608.49.Как да намеря наличността за следващата година.Ще се радвам на бърз и компетентен отговор.Понеже от вси4ки счетоводни форуми за мене този е най-добър.
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група