Разлика в работна заплата

29.03.2013, 13:57 5930 6

29.03.2013, 13:57
Публикации: 6 / 0
Здравейте, моля ми отговорите на следния въпрос: Може ли в поименното разписание на длъжностите и работните заплати да фигурира една сума РЗ на определено лице а на лицето да се изплаща друга сума, по-малка от посочената в разписанието? Благодаря Ви предварително!
#1 | 29.03.2013, 13:59
Публикации: 7 / 0
не
#2 | 29.03.2013, 14:21
Публикации: 6 / 0
Това "не" за мен ли беше предназначено Габриела и ако е така може ли малко по-обстоен отговор.
#3 | 30.03.2013, 14:49
Публикации: 36 / 2
Отговора ще търсите от тези, които изплащат РЗ, явно има някаква грешка
#4 | 01.04.2013, 08:36
Публикации: 6 / 0
Здравейте, моля да ме извините! Не написах подробностите по казуса, а именно: Беше ми представено за подписване ДС за увеличение на работната ми заплата, което не удовлетворяваше моите искания. Изпълнявам  допълнително и друга длъжност, за която заплащането не може да се види. Исках в ДС да бъде посочена сумата за основната ми длъжност, на която съм назначена и отделно да бъде посочена сумата за допълнително изпълняваната длъжност. Това не стана и аз не подписах ДС а възражение с посочените по-горе искания, или да остана на предишната си заплата докато не се вземе решение, което и стана.В поименното разписание, обаче фигурира ново определената сума, макар да ми е преведена заплата със старото заплащане. Стана дълго обяснение но се надявам на компетентни отговори, за което Ви благодаря предварително!
Честит първи април на всички! :flowers:
#5 | 01.04.2013, 09:56
Публикации: 36 / 2
След като не сте подписали ДС оставате на старата заплата, а онази сума в щатното разписание може да си стои.В случай например,че не сте вие на тази длъжност тази заплата ще се отнася за този, която заеме длъжността.
#6 | 01.04.2013, 10:34
Публикации: 6 / 0
Много Ви благодаря за отговора!
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група