Имам нужда от помощ :)

05.03.2011, 12:43 4176 1

05.03.2011, 12:43
Публикации: 1 / 0
Здравейте! Това , което не ми дава спокойствие е, че всичко при мен е измамно... Като се започне от работното време, заплата и "пет" дневната работна седмица... и се стигне до осигуровки, заплата и условия на труд. Работя от 5 месеца като продавач-консултант в елитен магазин за дамска мода в гр. Русе. В началото започнах с условието, че е за първият месец, максимум 2 на по-горе споменатите условия... мина това време и условията за мое съжаление се запазиха. Искам да Ви помоля да решите един спор между мен и моя работодател. Вие имате нужния опит и компетенция и вашият отговор ще бъде толкова категоричен, колкото и аз , когато следващия път се повдигне отново тази бариера между мен и работодателя. Едно е да нямаш финансова възможност да спазваш законно всичко, друго е да лъжеш и замазваш очите на подчинения си.
МОИТЕ УСЛОВИЯ НА ТРУД са - работно време : ВСЕКИ ДЕН + СЪБОТА от 10:30 до 19:30 ч. , заплата 300 лв.
водят ме на 4 часов работен ден, 5 дневна работна седмица и съм все още на временен трудов договор, имам стаж общо 5 години ( заемала съм различни длъжности през тези години ).
Моля , ако имате време и възможност да ми кажете колко МНОГО ПАРИ са моите осигуровки, че всеки път когато попитам за прехвърлянето ми от 4 часа на 8 часа става почти скандал с работодателя ми.
БЛАГОДАРНОСТИ КЪМ КОЛЕКТИВА ВИ И ПОЖЕЛАНИЯ ЗА ЕДИН ПРИЯТЕН И СЛЪНЧЕВ ДЕН...МАКАР САМО В НАШИТЕ СЪРЦА! :)
                                                    С УВАЖЕНИЕ : Цветкова
#1 | 06.03.2011, 14:46
Публикации: 60 / 7
ами намираш се в сайт с актуални калкулатори......
въвеждаш данните в калкулатор за раб. заплата и ще разбереш
осигуровките зависи от минималния осигурителен праг за длъжността,която заемаш,а тя зависи от вида на предприятието.
Обикновенно осиг. праг започва от мин. раб.заплата,нагоре
сметни си осигуровките на база 300 лв заплата и мин. осиг. праг  например с калкулатора и ще схванеш дори как се изчисляват заплати....
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група