Нова версия на сайта КиК Инфо и платен абонамент

12.04.2015, 01:31 52711 76

12.04.2015, 01:31
Публикации: 549 / 224
Администратор на сайта
Уважаеми потребители,

Сайтът КиК Инфо е с нова оптимизирана версия. В тази връзка, бихме искали да ви уведомим, че една част от изчислителните модули ще са достъпни само за потребители с платен абонамент. Промяната се налага, поради увеличения трафик и необходимостта от повече ресурси за поддръжката, развитието и актуализацията на сайта.

Разбира се, по-голямата част от нашите калкулатори остават безплатни за ползване, както и досега. Модулите, които не са безплатни са отбелязани със знак за абонамент във всяко меню. Заявка за платен абонамент може да направите от меню Платен абонамент от тук.

Какви са новите възможности в сайта?

Ново Приложение за издаване Пътни листа
Чрез него можете лесно и удобно да попълните месечния си маршрут, фактурите за гориво и нормата на автомобила. Докато попълвате модулът ще пресмята и ще ви подсказва колко километра трябва да впишете в пътния лист, така че да съответства на подаденото гориво, каква е сумата на счетоводния разход и колко километри остават за изминаване с остатъка гориво. Подходящ е за фирми, които не обичат да попълват пътни листове и желаят възможно най-лесно да решат този въпрос.

Работа с шаблони
Можете да съставите шаблони на документи, които в последствие да зареждате в модулите. Намира се Профила на потребителя тук.

Фирмени данни
Вече можете да въведете фирмените данни веднъж, които досега въвеждахте в документите всеки път, като в последствие можете да ги избирате от падащи менюта. Предвидена и възможност за въвеждане на данни на лица. Намира се Профила на потребителя тук.

Отбелязване на статии
Възможност за отбелязване на статии по избор, които се сортират в индивидуално меню за всеки потребител "Моите любими статии от сайта". Важи и за безплатната регистрация.

Едногодишен безплатен абонамент получават най-полезните и активни членове на форума на КиК Инфо.

С пожелания за успех, приятна и ползотворна работа със сайта,
Екипът на КиК.БГ
#1 | 14.04.2015, 07:22
Публикации: 11932 / 2173
Поздравления за страхотната нова визия на сайта и за множеството подобрения и нови възможности !  :good:
Бих казала, че сайтът е на едно ново и по-високо ниво като възможности и начин на организация . Пожелавам на целия екип на КиК Инфо много успехи ! Благодаря за възможността , която ни предоставяте ползвайки Вашите продукти да пестим ценно време в работата си , да обменяме мнения в една толерантна атмосфера на дискусиите във форума ! Бъдете здрави и все така инициативни ! :give_rose:

#2 | 14.04.2015, 14:59
Публикации: 2 / 7
МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА, ЧЕ МНОГО ОТ НЕЩАТА СА С ПЛАТЕН АБОНАМЕНТ , А ТЕ БЯХА МНОГО ПОЛЕЗНИ ЗА ВСИЧКИТЕ ВИ ПОТРЕБИТЕЛИ.
#3 | 14.04.2015, 16:40
Публикации: 2966 / 392
Нещата и сега са полезни, плащането е 6,67 на месец (като махнеш ДДСто). Това са 3 хубави кафета :)
Няма безплатен обяд и не е нужно да има.
#4 | 14.04.2015, 16:49
Публикации: 1223 / 70
Този сайт ми харесва много-и предишната версия и сегашната.В края на краищата всеки труд се заплаща.Ние също като работим искаме да ни се плати,така че това си е напълно нормално.
Само да попитам има ли  някъде указания за работа с шаблоните.Попълвам СИС за м.04.2015 и го запомних като шаблон,защото освен месеца всичко е еднакво.После попълвам за м.05.2015,но пак ми се изписва :През месец април 2015....
Та ако вече някой е успял да разгадае кое как става,да каже.
То и така не е проблем,че в компютъра всичко съм запаметила и само като напиша първата буква и излиза,но все пак ако има начин и това да си спестя,моля да кажете.
#5 | 14.04.2015, 17:06
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
ditzve,
Изчислението при СИС е свързано с месеца и от там идва объркването.

При СИС е по-добре да се ползват предварително въведени данни за фирма и изпълнител по отделно, а не за цяла СИС. Защото, ако смените само месеца, без нищо друго (тоест сметките останат същите), и когато има промяна в % осигуровки или МРЗ, то данните по СИС може да се окажат неверни, защото е ползван шаблон със стар месец.

При всички случаи ще помислим за оптимизация по този въпрос и ще пуснем разяснение.
#6 | 14.04.2015, 17:28
Публикации: 6668 / 658
Поздравления за страхотната визия на сайта. Не съм успяла все още да разгледам всичко подробно, но съм сигурна, че сте работили в полза на потребителите си. С най-добри пожелания за много успешни проекти и доволни клиенти!В личен план на всички Вас желая здраве и късмет! Вярвайте, обичайте, прощавайте и на хората добро пожелавайте!
#7 | 14.04.2015, 17:41
Публикации: 6668 / 658
И сега нещо извън темата - погледнете калкулатора за самоосигуряващо се лице.
Сумата за ДЗПО е на реда на фонд Безработица, а за ЗОВ - на ДЗПО.
#8 | 14.04.2015, 17:46
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Благодаря ви, мили дами, за хубавите пожелания. :) Да се връщат двойно!

Пишете, ако забележите нещо нередно - реагираме веднага.
Оправихме го самоосигуряващия. Имаше разместване на текста в редовете.
#9 | 14.04.2015, 18:55
Публикации: 9297 / 1557
Относно визията на сайта:
Малко трудно се ориентирах какво и къде да натисна, но вече напредвам :) Не зная какво е продиктувало замяната на част от видимите бутони /например за редакция, за непрочетени теми и т.н./ да се вмъкнат в общ бутон със стрелка и падащо меню. Не смятам, че е по-удобно, но пък и не е кой-знае колко по-сложно. Ще му свикнем :)
Не ми харесва, че полетата "Последни теми", "Последно в Новини" и "Общ чат" са преместени отдолу под темите. Полето в дясно така и така е празно. Защо не върнете въпросните полета отново там. Смятам, че предишното място беше по-удобно за следене на темите. 
И още нещо - наименованието "Общ чат" е малко безлично. "Говорилня" предполага по-приятелски разговори и по-непринудено общуване.

ПП Няма да хваля направеното. То се вижда. Наблягам на недостатъците, за да стане още по-добре.
#10 | 14.04.2015, 19:15
Публикации: 629 / 129
ХХХХХ,

Бихте ли натиснали F5 няколко пъти, за да видим дали ще се уравновесят двете колони в ляво и дясно и нещата да си дойдат по местата.
#11 | 14.04.2015, 19:27
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Дайте наколко пъти F5, за да се опресни новата визия на форума. Подозирам, че нещо е накеширало при Вас и затова виждате последни теми долу. Те са в дясно където си бяха и преди. Пишете всичко, което смятате, че не Ви харесва. Няма да се обидим. :)  Ние много дълго обсъждахме какво и как да променим, така че визията да е по-изчистена.

Ще прикача снимка малко по-късно как трябва да изглежда нормално подредбата във форума, за да сравним.
#12 | 14.04.2015, 19:33
Публикации: 72 / 7
[q :blink:uote author=nana link=topic=14456.msg86344#msg86344 date=1429012777]
МНОГО СЪМ РАЗОЧАРОВАНА, ЧЕ МНОГО ОТ НЕЩАТА СА С ПЛАТЕН АБОНАМЕНТ , А ТЕ БЯХА МНОГО ПОЛЕЗНИ ЗА ВСИЧКИТЕ ВИ ПОТРЕБИТЕЛИ.
Аз също, не го очаквах.
[/quote]
#13 | 14.04.2015, 19:36
Публикации: 1959 / 1614
Администратор на сайта
Относно визията на сайта:
....
Не ми харесва, че полетата "Последни теми", "Последно в Новини" и "Общ чат" са преместени отдолу под темите.

Значи "Последни теми", "Последно в Новини" и "Общ чат" са в дясно, а не отдолу под темите.

Кликнете на картинката, за да я уголемите и да видите как трябва да изглежда визията на форума. И ако не е така при Вас, то пишете, за да търсим решение.
#14 | 14.04.2015, 19:53
Публикации: 260 / 61
Старата версия по ми допадаше, чисто визуално или просто е нужно време да свикна с новата. За мен  по важно от подредбата е съдържанието и добрия тон да се запазят  в КиК Инфо
#15 | 14.04.2015, 21:33
Публикации: 332 / 38
Не ми допада ценообразуването.Аз лично ползвам само калкулаторите за стаж /не защото няма с какво друго да го сметна, а по навик/ и не мисля да платя абонамент само за тях. Според мен по-удобно би било да се плаща за калкулатор  с SMS диференцирано, но вие си знаете   :smile1:
#16 | 14.04.2015, 22:08
Публикации: 720 / 96
Бихте ли натиснали F5 няколко пъти, за да видим дали ще се уравновесят двете колони в ляво и дясно и нещата да си дойдат по местата.

Получава се с неколкократно натискане на F5 , а до този момент наистина тези колони ми бяха отдолу - добре, че прочетох тука написаното.
Успех !
#17 | 14.04.2015, 22:33
Публикации: 9297 / 1557
Да. И аз се оправих с  F5.
Сега вече наистина е добре
:)
#18 | 15.04.2015, 07:53
Публикации: 1703 / 207
И при мен вече е вдясно. :good:
#19 | 15.04.2015, 10:36
Публикации: 2027 / 254
Поздравления за новия облик на сайта ! На мен ми харесва и бързо се свиква с нововъведенията :) Желая много успехи и много нови потребители :)
Пълен достъп в КиК Инфо
за 13.75 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
най-голямата счетоводна група