Трудов договор със срок за изпитване

09.03.2016, 16:01 1360 2
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

09.03.2016, 16:01
Публикации: 405 / 10
Сключен е трудов договор по чл. 68, ал. 1, т. 1, при условията на чл. 70, ал. 1 от КТ и със срок на предизвестие 1 месец, който е еднакъв и за двете страни. Преди изтичане на изпитателния срок работодателя длъжен ли е да отправи предизвестие към работника, ако не е доволен от него?
#1 | 09.03.2016, 16:10
Публикации: 69 / 15
До изтичане срока за изпитване, страната в чиято полза е уговорен, може да прекрати договора без предизвестие. /чл.71, ал.1 от КТ/
#2 | 09.03.2016, 18:23
Публикации: 405 / 10
 :good:
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
за 9.89 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове