Данък по ЗДДФЛ

29.01.2019, 16:25 608 1
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

29.01.2019, 16:25
Публикации: 23 / 0
   Физическо лице продава паркомясто през 2018г.Дължи ли данък по ЗДДФЛ?
#1 | 29.01.2019, 17:00
Публикации: 6959 / 1022
Погледнете чл. 13 от ЗДДФЛ. Попадате ли в някоя точка за необлагаем доход?
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове