ГФО и Декларация по чл.62а ал.2

10.09.2020, 12:57 609 4
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) този раздел.

10.09.2020, 12:57
Публикации: 340 / 9
Здравейте,
ако дружество има двама или трима управители , които управляват заедно и по отделно, от всички ли се попълва декл. по чл.62а,ал.2 ,т.2 или и от един е достатъчно?
#1 | 10.09.2020, 14:22
Публикации: 439 / 18
Здравейте,
ако дружество има двама или трима управители , които управляват заедно и по отделно, от всички ли се попълва декл. по чл.62а,ал.2 ,т.2 или и от един е достатъчно?
Здравейте,
от единия е достатъчно, но ако беше само "заедно", тогава от всички.
#2 | 21.09.2020, 09:38
Публикации: 5 / 0
Попълва ли се ЕГН на управителя?
#3 | 21.09.2020, 10:54
Публикации: 439 / 18
Попълва ли се ЕГН на управителя?
Попълва се, нали има място оставено за него.
#4 | 21.09.2020, 11:01
Публикации: 5 / 0
Благодаря
В момента тук са: 0 Потребители и 1 Гост
Пълен достъп в КиК Инфо
За 7,99 лв. без ДДС на месец при год. абонамент
По-бързо
По-удобно
По-сигурно*
Абонамент
Последни теми
Последно в Новини
Намери ни във Facebook
Харесай нашата страница
Facebook.com/KiKinfo
и се присъедини към
ПРОФЕСИОНАЛНА СЧЕТОВОДНА ОБЩНОСТ
група с над 25 000 членове