Днес 195Защо нов картон? Ако лицето ползва 50 различни, отделни дни НО без стаж все нови картони ли ще има?
Днес 5230Здравейте, имам въпрос , относно подаването в ТР заявление за превалутирането. Аз съм счетоводител. В някой от пълномощните и...
Вчера 322Цитат на: diana140271 в Вчера в 15:22 " Как така нали Сис се издава от работодател на физическо лице например за права, за да му...
Вчера 5500Да, всичко, но нали питането беше за подаваните в АВ.